Historia firmy

3 DEVELOPER S.C.

Firma „3 DEVELOPER S.C.” została założona w 2014r. Powstała w skutek połączenia sił i doświadczenia osób działających na rynku budowlanym, projektowym i geodezyjnym od co najmniej 10 lat. Chcąc rozszerzać swoje horyzonty i w pełni móc wykazać swoje umiejętności, właściciele firmy postanowili zając się działalnością developerską. Osoby tworzące spółkę już wcześniej brały czynny udział w tworzeniu licznych projektów i obiektów budowlanych na terenie powiatu wołomińskiego. Ta działalność w znacznym stopniu przyczyniła się do działania tej sfery rynku zarówno od strony teoretycznej jak i praktyczniej. Głównym celem „3 DEVELOPER” jest budowa budynków mieszkalnych, które w pełni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Na dzień dzisiejszy, firma posiada ofertę sprzedaży nowych budynków mieszkalnych jedno rodzinnych w zabudowie bliźniaczej/szeregowej z własną działką w Kobyłce przy ul.Weissa, z którą można się zapoznać na stronie: www.3developer.pl lub skontaktować się telefonicznie : 533-723-303.

Od zarządu „3 DEVELOPER”:

Od samego początku funkcjonowania dokładamy największych starań, aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych Klientów, co jest możliwe między innymi dzięki odpowiedniemu doborowi partnerów z branży architektonicznej, geodezyjnej i budowlanej. Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów jest sprawą priorytetową, dlatego z każdym dniem przywiązujemy szczególną uwagę do tego aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Inwestujemy w stały rozwój firmy, a tym samym dostosowujemy się do rosnących wymagań naszych klientów. Poza wykorzystaniem tradycyjnych metod pracy, korzystamy z innowacyjnych technik budowlanych i nowoczesnych urządzeń, które jeszcze bardziej zwiększają jakość i efektywność wykonywanych prac, wpływają pozytywnie na wydajność i efektywne tempo prac budowlanych.

Dziękujemy za zaufanie